Poziomy Gimnastyczny 

Poziomy gimnastyczne to święty sposobów aby monitorować rozwoju waszego dziecka. Wiedzieć co już umie a czego musi się jeszcze nauczy bo nasze treningi musza być S.M.A.R.T. Bo jak trenować to już konkretnie.

Skok

Zawodniczki skaczą przez stół do skoku (dawniej koń). Aktualnie przyrząd przez który skaczą gimnastyczki jest długi na 120 cm i szeroki na 95 cm. Jego wysokość to 135 cm. Zawodniczka może wziąć maksymalnie 25 metrów rozbiegu po czym odbijają się w odskoczni przeskoczyć przyrząd wykonując obroty i salta. Ćwiczenia na tym przyrządzie są najkrótsze, ale również bardzo widowiskowe.

Ćwiczenia wolne

Plansza ćwiczeń wolnych ma wymiary 12 x 12 metrów oraz dodatkowo 1 metr z każdej strony na pole bezpieczeństwa. Jest sprężysta i pokryta amortyzującą wykładziną. Ćwiczenia na tym przyrządzie charakteryzują się szybkością, skocznością i gibkością. Każdy kobiet wykonywane są do muzyki i zawierają elementy choreografii, przez co tworzą wspaniałe widowisko artystyczne

Poręcze

Wysokość 195 cm. To dwie równoległe żerdzie na których gimnastycy wykonując ćwiczenia zamachowe i siłowe. Widowiskowe salta z różnych częściach przyrządu wymagają do zawodników siły, dynamizmu oraz wyczucia balansu.