ZWROT I WYMIANA
  1. Każdy Klient może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży i w terminie nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy Sprzedaży Towaru.

  2. Odstąpienie od umowy sprzedaży Towaru następuje poprzez złożenie Sprzedawcy przez Klienta jednoznacznego oświadczenia, który można pobrać poniżej.

  3. Bezpośrednie koszty i forma zwrotu towaru leżą po stronie Klienta.

  4. Klient, będący konsumentem, może zwrócić się do Sprzedawcy o wymianę zakupionego Towaru na inny egzemplarz tego samego Towaru lub inny Towar dostępny w Sklepie – za dopłatą lub zwrotem różnicy wartości. W przypadku konieczności dokonania zwrotu o formie zwrotu decyduje Klient.

  5. Wymiana zakupionego towaru na inny dostępny w sklepie jest możliwa po wcześniejszym kontakcie ze Sprzedawcą, za dopłatą lub zwrotem różnicy wartości.

  6. Nie uznajemy zwrotu zamówionego towaru, gdy na życzenie klienta zostały na nim naniesione jakiekolwiek zmiany (wymiar niestandardowy, kolor, napisy, zmiana kroju itp.)

  7. Nie uznajemy zwrotu zamówionego towaru, gdy posiada on ślady użytkowania lub został wyprany po przymierzeniu.

REKLAMACJE

Reklamacje obejmujące wady fabryczne towarów można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na ak.gimnastyki@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy . Formularz reklamacyjny do pobrania poniżej.